کاربر گرامی، از اینکه فروشگاه اینترنتی بهشت هنر را برای خرید و هدیه کالای صنایع دستی انتخاب کرده اید، بسیار خرسند و سپاسگزاریم. مجموعه مدیریت و کارکنان بهشت هنر در تلاش هستند که خدماتی با کیفیت و مطمئن را ارائه دهند و تجربه ای بسیار متفاوت و به یاد ماندنی از یک خرید اینترنتی را برای شما رقم بزنند و احساس خوبی را از خرید و اهدای محصولات صنایع دستی به دوستان و عزیزانتان در شما بوجود بیاورند.

به این منظور، مجموعه ای از قوانین تدوین شده است که در خصوص تعهدات متقابل فروشگاه اینترنتی بهشت هنر و کاربران می باشد. خواهشمند است کاربران گرامی، موارد زیر را جهت استفاده ی بهینه از خدمات و برنامه های کاربردی بهشت هنر به دقت مطالعه فرمایند و سپس با آسودگی خاطر نسبت به بهره مندی از خدمات فروشگاه اینترنتی بهشت هنر اقدام نمایند.

قوانین عمومی

کلیه مقررات اساسی حاکم بر فعالیت بهشت هنر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان است و متعاقباً کاربران نیز موظف به رعایت قوانین مربوط به مشتری می باشند. چنانچه در قوانین و مقررات بهشت هنر تغییراتی اعمال شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و کاربران می توانند این تغییرات را مشاهده نمایند.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که اطلاعات کاربری در فرم ثبت نام در سایت بهشت هنر را تکمیل کرده و به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات بهشت هنر اقدام کند که لازم است قبل از هر اقدامی، کلیه قوانین و مقررات بهشت هنر را مطالعه نماید.

تعریف مشتری خرید عمده

در فروشگاه اینترنتی بهشت هنر فروش عمده ی کلیه محصولات صنایع دستی با کیفیت عالی و قیمت بسیار مناسب صورت می پذیرد و مشتریِ خرید عمده به شخصی اطلاق می شود که به خرید عمده ی محصولات صنایع دستی از فروشگاه اینترنتی بهشت هنر اقدام می نماید و شرایط قیمت گذاری و پرداخت برای این مشتری با مشتری مصرف کننده متفاوت است.

ارتباطات الکترونیکی

در صورت ثبت یا خرید سفارش الکترونیکی و یا ارسال ایمیل به فروشگاه اینترنتی بهشت هنر، این ارتباطات به صورت الترونیکی انجام می شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه ها باشد، بهشت هنر به درخواست شما پاسخ می دهد.

تمام مکاتبات و پاسخ های بهشت هنر از طریق ایمیل و شماره تماس هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت کرده است صورت می پذیرد.

در حال حاضر سرویس ارسال پیام کوتاه برای فروشگاه اینترنتی بهشت هنر فعال نمی باشد و در صورت فعال شدن از طریق همین صفحه به کاربران اعلام می شود. بنابراین ارسال هرگونه پیام کوتاه با عنوانِ بهشت هنر تخلف و سواستفاده از نامِ بهشت هنر محسوب می شود و در صورت دریافت این گونه پیام ها، لطفاً به info@asilhonar.com اطلاع دهید تا تخلفات پیگیری گردد.

سیاست های رعایت حریم شخصی

فروشگاه اینترنتی بهشت هنر متعهد می شود که از تمام اطلاعات خصوصی کاربران سایت مطابق با موازین اخلاقی محافظت کرده و آسودگی خاطر و رضایت مشتریان را از خرید اینترنتی محصولات صنایع دستی جلب نماید.

کلیه مطالبِ در دسترس کاربران سایت بهشت هنر، از جمله اطلاعات محصولات، آرم بهشت هنر و تصاویر و ویدئوهای قابل دانلود و کپی، تمام محتواهای بهشت هنر جزئی از حقوق فروشگاه اینترنتی بهشت هنر می باشد و هر گونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، پیگرد قانونی دارد.

کاربران گرامی، جهتِ برقراری ارتباط، می توانند از اطلاعات ذکر شده در بخش "تماس با ما" استفاده نمایند.

ثبت و ارسال سفارش 

ثبت سفارش در سایت بهشت هنر توسط مشتری در 24 ساعت شبانه روز امکان پذیر می باشد و مراحل پذیرش سفارش ها توسط بهشت هنر تنها در روزها و ساعات کاری، از شنبه تا پنج شنبه و از ساعت 8 صبح تا 2 بعد از ظهر بجز روزهای تعطیل انجام می شود.

کد سفارش کلیه سفارش های ثبت شده در سایت بهشت هنر بوسیله ی ایمیل برای مشتری ارسال می شود. کاربران گرامی می بایست به این نکته توجه کنند که ممکن است ایمیلِ مربوط به سفارش مشتری در بخش هرزنامه یا spam قرار گیرد. از این رو، ایمیل خود را علاوه بر بخش صندوق ورودی یا inbox در بخش هرزنامه نیز بررسی کنند و در صورت عدم دریافت ایمیل با بهشت هنر تماس بگیرند.

فروشگاه اینترنتی بهشت هنر در ارسال سریع و مطمئن سفارش های ثبت شده، تمامِ تلاش و دقت خود را انجام می دهد. با این وجود، در صورتی که نعداد محصول موردنظر در بهشت هنر به اتمام رسیده باشد، حتی پس از سفارش کالا توسط مشتری، حقِ لغو سفارش یا استرداد وجه سفارش برای بهشت هنر محفوظ است و مشتری می تواند محصول دیگری را جایگزین محصول موردنظر کند یا منتظر باشد که دوباره کالا در سایت موجود شود.

در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد. بهشت هنر مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش گیری جدید، اقدام کند و حق قطع فروش تمام و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای بهشت هنر محفوظ است. کلیه سفارش های ثبت شده قبل از توقف سفارش گیری، بررسی و ارسال می شوند.

فروشگاه اینترنتی بهشت هنر این اجازه را دارد که در صورت بروز هرگونه خطا در درج قیمت کالاهای موجود یا به روز نبودنِ قیمت کالاهای درج شده در هر تاریخ و هر ساعت از سفارش در سایت بهشت هنر، سفارش خرید که توسط مشتری صورت گرفته است را بلااثر نماید و در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب مشتری واریز و عودت نماید.

کاربران می بایست فرم سفارش کالا را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل تکمیل کنند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس های همراه و ثابت توسط مشتری بسیار مهم می باشند. همچنین، مشتریان می توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند.

در حال حاضر صدور فاکتور رسمی برای خریدهای سازمانی در سایت بهشت هنر امکان پذیر نمی باشد. لطفاً قبل از خریدهای سازمانی با بهشت هنر تماس بگیرید تا در جریانِ خرید سازمانی قرار بگیرد.

آدرسی که مشتری به عنوانِ آدرس تحویل گیرنده ثبت می کند در فاکتور درج خواهد شد و تغییر آدرس درج شده روی فاکتور پس از بررسی و تایید سفارش، به هیچ عنوان برای بهشت هنر مقدور نیست.

در فروشگاه اینترنتی بهشت هنر تنها امکان پرداخت اینترنتی پیش از ارسال کالا وجود دارد. در حال حاضر ارسال کالا و پرداخت در محل برای بهشت هنر امکان پذیر نمی باشد.

برای تحویل سفارش، آدرس دقیق و قابل استناد لازم و ضروری است. از این رو، تحویل سفارش در اماکن عمومی که آدرس دقیق ندارند مقدور نیست.

خسارت در هنگام حمل و نقل

به منظورِ آسودگی خاطر و رضایت مشتریان از خرید اینترنتی محصولات صنایع دستی، فروشگاه اینترنتی بهشت هنر نهایت تلاش خود را می کند تا کلیه سفارش ها در کمالِ صحت و بدون آسیب به مشتریان تحویل داده شوند.با توجه به اینکه تحویل به هر یک از شرکت های حمل و نقل معتبر به انتخاب مشتری مشخص می شود و همچنین بسته بندی همه مرسولات بصورت ایمن و استاندارد صورت می پذیرد، بروز هر گونه مشکل در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و بهشت هنر تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می کند.

انتقادات، نظرات، ارتباطات و سایر مطالب

در حال حاضر سایت بهشت هنر دارای لینک هایی به سایت های دیگر نمی باشد و در صورتی که این امکان صورت پذیرد، این سایت ها تحت کنترل بهشت هنر نخواهند بود و سایت بهشت هنر هیچ مسئولیتی در قبال محتویات این سایت ها ندارد.

کاربرانی که تصمیم به ارسال نظر و پرسش و پاسخ در سایت دارند، حتما قوانین زیر را در نظر بگیرند و بدیهی است در صورت عدم رعایت این موارد، نظر آن ها تایید نخواهد شد و در سایت نمایش داده نمی شود:

1) بهشت هنر هیچگونه مسئولیتی در قبالِ صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده در این قسمت ندارد. از کاربران محترم تقاضا می شود نظرات سایر کاربران را اصل و پایه انتخاب و تصمیم گیریِ خود قرار ندهند.

2) نقد کاربران شامل نقاط قوت و ضعف محصول باشد.

3) می بایست حداقل 300 کاراکتر مطلوب در نقد کاربران وجود داشته باشد.

4) در نقد محصولات تا حد ممکن از مبالغه ی مزایا یا معایب محصولات خودداری شود. در غیر این صورت نقد موردنظر تایید نخواهد شد. 

5) کاربران می توانند نقد خود به هر بخشِ بهشت هنر را در بخش مربوطه بیان کنند، لذا از نوشتن نقد درباره سایت یا خدمات آن در قسمت نظرات خودداری شود.

6) تنها نظرات و پرسش و پاسخ هایی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، امکان نمایش در سایت بهشت هنر را دارند، لذا از نوشتن با حروف لاتین خودداری نمایید.

7) کاربرانی که انتقادات خود را ارسال می کنند موظف هستند که از ادبیاتِ محترمانه استفاده کنند و هر گونه توهین به فرد یا افرادی، موجب عدم تایید نظر کاربر می شود.

8) تمام کاربران این حق را دارند که نظرات خود را با رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند، حتی اگر نظری به دور از واقعیت یا اشتباه باشد نباید توسط سایر نظردهندگان، مخاطب قرار گیرد. هر کاربر تنها می تواند نظر خود را بیان کند و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید.

9) از اغراق و بزرگنماییِ مزایا یا معایب محصولات در بخش نظرات جداً اجتناب شود. در غیر این صورت این گونه نظرات تایید نخواهند شد.

10) کاربران نباید لینک سایت های دیگر را در نظرات خود ثبت کنند. 

11) تنها نظراتی که مرتبط با محصول موردنظر باشد تایید خواهند شد، لذا از مطرح کردن بحث های متفرقه و غیر مرتبط با محصول خودداری شود.

12) از کاربران تقاضا می شود مواردی را که نسبت به صحت آن مطمئن نیستند به هیچ وجه در قسمت نظرات یا پرسش و پاسخ ثبت ننمایند و از بازنشرِ شایعات و اطلاعات غیر مطمئن خودداری نمایند.

13) ثبت اطلاعات شخصی از جمله شماره تماس، آدرس یا ایمیل در بخش نظرات ممنوع است.

14) کاربران، نظرات خود را بصورت نگارشی بیان کنند و از کوتاه کردنِ کلمات و استفاده از ادبیات محاوره ای خودداری کنند.

15) بهشت هنر این اجازه را دارد که نظرات کاربران را از نظر نگارشی ویرایش کند.

بهشت هنر تمام تلاش و دقت خود را برای ارائه ی بهترین خدمات انجام می دهد و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع بهشت و نیز شرکت های سازنده محصولات استفاده می کند. فروشگاه اینترنتی بهشت هنر تضمین نمی کند که توصیفات محصول و یا سایر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. لذا در صورت مغایرت محصول ارائه شده با اطلاعات مندرج در سایت، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه صورت می پذیرد. لازم است کاربران قسمت "رویه های بازگرداندن کالا" در سایت بهشت هنر را با دقت مطالعه نمایند.

سیاست قیمت گذاری

فروشگاه اینترنتی بهشت هنر به منظورِ احترام به حقوق مصرف کننده و مشتری مداری پایه ریزی شده است. از این رو، قیمت های ارائه شده برای کالاها، قیمت های خرده فروشی می باشد که توسط تولید کننده ی آن محصول بصورت مصوب تعیین گردیده است. همچنین قیمت های همکاری و عمده فروشی فقط برای همکارانی که در بخش "ثبت نام همکاران" عضو شده اند و بهشت هنر آن ها را تایید کرده قابل مشاهده می باشد.

با نهایت احترام به کاربران و استقبال گرم آن ها از خرید اینترنتی محصولات صنایع دستی بهشت هنر، می بایست خاطرنشان کرد که در صورت وجود نوسان ها در بازار و یا اشتباه در قیمت گذاری، بهشت هنر موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید. همچنین در صورتی که کالایی پس از سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به روزرسانی و قیمت جدید اعمال می گردد. 

نمایندگی

فروشگاه اینترنتی بهشت هنر در هیچ نقطه ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و تمام خدمات، تراکنش های مالی و پردازش سفارش ها از طریق دفتر مرکزی بهشت هنر صورت می پذیرد. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلف، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی بهشت هنر info@beheshthonar.com اطلاع دهید.